EN

Vyberáme a používame to najlepšie pre vaše projekty.
Produkty, ktoré sa zhodujú s našou dizajnovou identitou a kvalitatívnou úrovňou.

DELTA LIGHT

Belgické svietidlá vyrábané v Belgicku. Minimalistické produkty od svetových dizajnérov podporuje špičkové továrenské spracovanie. Uplatňovanie hry svetla je v architektúre jeden z najdôležitejších faktorov. V DELTALIGHT to vedia a produkujú funkčné svietidlá dominujúce nie svojim tvarom, ale práve svetelnými efektmi, kde značka vyniká. Preto svietidlá DELTALIGHT používame pri tvorbe svetelných konceptov pre svojich klientov. Radi poradíme aj Vám a zoznámime Vás s našimi realizáciami.

deltalight.sk

JAN KATH

Nik nie je ako JAN KATH, presnejšie ako jeho solitérne koberce. Nemecký dizajnér, zakladateľ rovnomennej značky spôsobil revolúciu v kobercovom priemysle a tak znovuoživil tradície výroby a zberateľstva. Hodvábne ručne vyrábané koberce od Jana Katha vlastnia napríklad aj súčasný pápež František, podnikateľ Rupert Murdoch či bývalý prezident USA Bill Clinton. Koberec od Jana Katha je nielen výnimočným dizajnovým dielom, ale aj veľmi dobrou investíciou. Koberce Jan Kath inštalujeme v našich projektoch a radi Vás s nimi zoznámime osobne.

jan-kath.de

DORNBRACHT

Nemecká značka, ktorá chápe kultúru starostlivosti o telo ako vedu. Ultimatívne spracovanie, inovátorské koncepty a nadčasový dizajn predurčuje DORNBRACHT k použitiu v projektoch pre najnáročnejšiu klientelu. Ručne vyrábané armatúry s povestnou nemeckou precíznosťou, ktorá je vidieť na prvý pohľad. Ak chcete vedieť viac, kontaktuje nás alebo navštívte priamo oficiálne stránky výrobcu.

dornbracht.com

Kontaktujte nás prosím, ak sa chcete dozvedieť viac.